TR
EN

Genital Aesthetic and Surgery

We are experienced team that know how to build
A Business From Start to pizza sushi steak

PURCHASE NOW LEARN MORE

G Spot Growth and Orgasm Vaccine

More Details

Comments

Zeynep hanımla arkadaş tavsiyesi üzerine ikinci gebeliğim sırasında tanıştım. Keşke kendisiyle daha önce tanışsaydım. Çok bilgili bir doktor. Gebelik boyunca herhangi bir şikayetimde beni hiç yalnız bırakmadı. Çocuğumu sayesinde sağlıkla kucağıma aldım. Herşey gönlünce olsun canım doktorumuz.

Nazlı Kabaca  

Erken yaşta yumurtalıklarım çalışmaz hale geldiği için doktorlar asla çocuk sahibi olamayacağımı söylediler. Kıbrıs’ ta donasyon denilen yöntemle gebe kalabileceğimi ve Zeynep hanımı bulmamı tavsiye etti bir doktor. Bunun üzerine soluğu Kıbrıs’ ta aldık. Kendisini görür görmez güven duydum. Tedavisi ile ilk denemede gebe kaldım. Sonsuz teşekkürler...

Ebru Yılmaz  

Miyomlarım ve aşırı kanamalarım nedeniyle Zeynep hanıma başvurdum. Tesadüfen birkaç hastasıyla tanışma fırsatı buldum. Hakkında herkesin görüşü aynıydı. Çok ilgili ve başarılı bir doktor. Rahim alma ameliyatımı gerçekleştirdi. Sayesinde bu süreci sorunsuzca atlattım. Allah kendisinden razı olsun, hep dua ediyorum.

Nahide Görgün  

Üç normal doğum sonrası yaşımda ilerleyince rahim sarkması ve beraberinde cinsel yönden eşimle sıkıntılar yaşadım. Zeynep hanımı araştırmalarım üzerine buldum. Çok başarılı bir ameliyat yaptı kendisi.Sayesinde evliliğim kurtuldu. Çok teşekkürler doktorum.Elleriniz dert görmesin.

S.A.